Siparişlerle ilgili gelen talepler ve cevapları

08/01/2019 0 Sorular Cevaplar

 

* Kargo adrese saat 16.30 dan sonra teslim edilirse sevinirim.

Bu konuda yardımcı olmayı çok isteriz ama elimizden bir şey gelmiyor. Kargo şubesinin ve görevlinin dağıtım programına göre şekillenmekte.

 

* Eve gelmeden önce arar mısınız?

Kargonun teslim saatine müdahale edemediğimiz için bunu maalesef sağlayamıyoruz. Ama takip numaranız sisteme ve sms ile cep telefonunuza gönderilmekte. Bu numara ile kargo şubesinden takip edebilirsiniz.

 

* Hediye paketi gönderebilirseniz çok memnun olurum.

Depomuzda siparişler barkod sistemli tanımlanır ve paketlenir. Dolayısıyla hediye paketini almanız durumunda sistem bunu gösterecek ve görevli personel hediye paketi yaparak kargonuzu hazırlayacaktır.

 

* Lütfen hediye edeceğiz plak Türkçe olursa çok memnun olurum :)

Sadece ürün sayfasında belirtilen plak türü pakete eklenir. Şu anda Karma gönderim yabancı 45'ik plak hediye edilmektedir. 

 

* Evde olmadığım takdirde alt kattaki kuruyemişçiye teslim ediniz lütfen.

Dağıtım işlemini kargo görevlisi yapmakta yasal olarak bu tür talepleri yerine getirmemektedir. Yasa gereği kargo alıcısı teslimat muhatabıdır. Biz not olarak pakete ekleriz ama bu durum kargo görevlisinin inisiyatifindedir.

 

* 8 Ocakta kız arkadaşımın doğum günü var olabildiğince hızlı gönderirseniz sevinirim pazartesi elimde olsa mükemmel olur şimdiden teşekkür ediyorum.

Tam zamanında sizde olabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. İş günleri 16:30 kadar gelen tüm siparişleri aynı gün kargoya vermekteyiz. Ancak ilgili kargo firmasının dağıtım programına göre dağıtımlar şekillenmekte. Normalde İstanbul’a 600 km mesafeye kadar ertesi gün, üzeri mesafe için 2 gün ve mobil noktalar için bir hafta teslimat taahhütleri var ancak %15-20 oranında sapmalar tespit etmiş durumdayız. Bu nedenle özel günlerde olabildiğince erken sipariş vermeniz yararınıza olacaktır.

 

* 01:30 da sipariş verdim öğleden önce bende olur mu?

:) Mesai saatlerimiz Hafta içi 09-18;00, Cumartesi 09-13;00 dür.  Sipariş ve diğer detaylar için bu saatler arasında hizmet vermekteyiz. Gece verdiğiniz sipariş gün içerisinde hazırlanır ve kargoya verilir. Yine kargoya verilen siparişler en erken ertesi gün teslim edilir. Bu arada kargo firmaları Cumartesi günleri yarım gün çalışır, Pazar günleri çalışmaz.

 

* Urunu kargo şubesinden teslim almak istiyorum.

Bunun için teslimat adresi bölümüne kargo şubesini yazmanız gerekmektedir.

 

* Kesinlikle mavi olacak

Tabi. Mavi renk olarak sipariş verdiyseniz mavi renk gönderilir. Farklı bir ürün gönderimi sağlanmayacağından emin olabilirsiniz.

Sorular Cevaplar