Dünyanın En Pahalı Plakçalarları
Dünyanın En Pahalı Plakçalarları
Orta kısmı olmayan 45 lik plakları nasıl dinlersiniz !
45’ lik plak orta göbeği;Ortası kırık yada olmayan 45’ lik plakları dinlemeniz için GDL Retro pikapların beraberinde ücretsiz olarak gönderilmekte olan 45’ lik plak adaptörünü resimlerde göründüğü gibi kullanabilirsiniz.
GDLRetro.com özel tüm pikaplar plak hediyeli !
GDLRetro.com özel tüm pikaplar plak hediyeli !
Pikap denince GDL...
Pikaplar, evinizde müzik zevkiyle nostaljik esintileri bir araya getiren elektronik aletlerdir. Plakları çalmaya yarayan ve neredeyse ilk müzik çalar olma özelliğini gösteren pikaplar, günümüzde pek çoğumuzun anneanne veya dedelerimizin evinde gördüğü
Yeni Tasarım Çanta Pikap
Eski model pikapların yeni nesil versiyonu Gdl Retro Pikap ile plakların efkarına sığınacaksın, o arkadan tıngırdarken sen eski alemlere dalacaksın. Bu pikap, hem dekor olarak evinin havasını değiştirecek hem de plak kültürünün unutulmamasını sağlayacak.
Pikap nedir ?
Pikap, bir ses sistemi, bir ses kaynağıdır. Eğer müzik dinlerken kaynağınız bir pikap ise klasik anlamda bir plak çalar ile karşı karşıya olduğunuzu belirtelim. Pikap, plaklar üzerinde kaydedilen müzikleri çalar.
Pikaplarımız ve plak kullanımı hakkında merak ettikleriniz;
Pikaplarımız ve plak kullanımı hakkında merak ettikleriniz;  1- Plak üzerine kolu koyuyorum ama hemen içe doğru kayıyor.    Genellikle iki sebepten olur. Birincisi beyaz iğne koruma kapağını çıkartmamış olabilirsiniz ya da kapağı çıkartman
Kategoriler
Bizden Haberler Videolarımız
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?